Portal Edukacyjny Powiatu Myślenickiego

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Wykaz klubów sportowych

Wykaz klubów sportowych

Drukuj PDF
WYKAZ KLUBÓW SPORTOWYCH Z TERENU POWIATU MYŚLENICKIEGO

Lp. Nazwa klubu Adres Klubu
1. Klub Sportowy "Raba" 32-410 Dobczyce, ul. Podgórska 2
2. TKKF "Ukleina" 32-400 Myślenice, ul. Jordana 5
3. Klub Sportowy "Gościbia" 32-440 Sułkowice, ul. Sportowa 45
4. Myślenicki Klub Szachowy 32-400 Myślenice, ul. Słowackiego 13
5. Klub Sportowy "Pcimianka" 32-432 Pcim 1108
6. Klub Sportowy "Beskid" 32-436 Tokarnia
7. Ludowy Klub Sportowy "Karpaty" 32-447 Siepraw 1075
8. Ludowy Klub Sportowy "Iskra" 32-444 Głogoczów 473
9. Klub Sportowy "Gestor" 32-400 Myślenice, ul. Zdrojowa 7
10. Ludowy Klub Sportowy "Wrzosy" 32-400 Myślenice, Osieczany 167
11. Ludowy Klub Sportowy "Skalnik" 32-425 Trzemeśnia 231
12. Ludowy Klub Sportowy "Orzeł" 32-400 Myślenice, ul. Asnyka 20
13. Ludowy klub Sportowy "Jawor" 32-400 Myślenice, Jawornik 293
14. Ludowy Klub Sportowy "Bor" 32-400 Myślenice, Borzęta
15. Ludowy Klub Sportowy "Dukla" 32-400 Myślenice, Bysina
16. Ludowy Klub Sportowy "Lipka" 32-400 Myślenice, ul. Jordana 5
17. Ludowy Klub Sportowy "Naprzód" 32-425 Trzemeśnia, Poręba
18. Ludowy Klub Sportowy "Grodzisko" 32-415 Raciechowice 222
19. Ludowy Klub Sportowy "Iskra" 32-410 Dobczyce, Brzączowice 45
20. Ludowy Klub Sportowy "Krzywaczka" 32-442 Krzywaczka
21. Ludowy Klub Sportowy "Dziekanovia" 32-411 Dziekanowwice 32
22. Ludowy Klub Sportowy "Elektron" 32-410 Dobczyce, ul. Szkolna20b
23. Ludowy Klub Sportowy "Rokita" 32-410 Dobczyce, Kornatka
24. Klub Sportowy "Hilltop" Wiśniowa-Osieczany 32-412 Wiśniowa 323
25. Myślenicki Klub "Seitedo Karate" 32-400 Myślenice, ul. Jagiellońska 8
26. Ludowy Klub Sportowy "Hejnał" 32-445 Krzyszkowice 368
27. Ludowy Klub Sportowy "Topór" 32-433 Lubień, Tenczyn
28. Ludowy Klub Sportowy "Rudnik" 32-440 Sułkowice, Rudnik-lokal OSP
29. Myślenicki Klub"Shorin-ryu Karate" 32-400 Myślenice, ul. Okulickiego 5
30. Młodzieżowy Ludowy Klub Sportowy "Cyrhla" 32-435 Krzczonów 46
31. Ludowy Klub Sportowy "Relaks" 32-400 Myślenice, ul.Sikorskiego
32. Myślenickie Stowarzyszenie Pływackie "Aquarius" 32-400 Myślenice, Centrum Wodne "Aquarius"
33. Klub Sportowy "Dalin" 32-400 Myślenice, ul.Zdrojowa 7a
34. Ludowy Klub Sportowy "Sęp" 32-400 Myślenice, Droginia 248
35. Myślenickie Towarzystwo Rowerowe 32-400 Myślenice, oś. 1000-lecia 3/33
36. Towarzystwo Gimnastyczne "Sokół" 32-400 Myślenice Jordana 3
37. Stowarzyszenie Rozwoju Kultury, Sportu i Informacji Lokalnej Nedan 32-432 Pcim 145
38. Towarzystwo Miłośników Petanque 32-400 Myślenice, ul. Piłsudskiego 15/4
39. MKS "Zielona" 32 - 440 Sułkowice, oś. "Zielona" 18 wykreślono z ewidencji w dniu 3 marca 2009 r.
40. Klub Żeglarski - "Bractwo Żeglarskie Herbaciany Kliper" 32-400 Myślenice, ul. 3-go Maja 1a
41. TKKF "Pcim" 32 - 432 Pcim 920
42. Klub Sportowy "Luboń" 32-434 Skomielna Biała 330
43. LKS "Krzemień" 32 - 400 Myślenice, Jasienica 82
44. LKS "Górki" 32-400 Myślenice, ul. 3-go Maja 102c
45. Gminny Szkolny Związek Sportowy w Sułkowicach 32 - 440 Sułkowice, ul. Tysiąclecia 17
46. LKS K.S.S. "Huragan" 32 - 422 Stadniki - Dom Ludowy
47. LKS Lubomir 32 - 412 Wiśniowa 532
48. LKS Jordan-Sum 32 - 406 Zakliczyn 9
49. LKS "Wicher" 32-431 Stróża 193
50. LKS "Jawor" 32-400 Jawornik 293
51. MK Petanque 32-400 Myślenice, ul. Pardyaka 26
52. LKS "Dukla" 32-400 Bysina 180
53. KS "Halniak" 32-400 Zawada 19
54. Podokręg Piłki Nożnej w Myślenicach 32-400 Myślenice, ul. Średniawskiego 7a - wykreślono z ewidencji decyzją z dnia 30 kwietnia 2009 r.
55. Klub Motocyklowy "Mot-Eko" w Trzemeśni 32-425 Trzemeśnia 550
56. KS "Feniks" Dobczyce 32-410 Dobczyce, ul. Dębowa 68
57. MOTOSPORT Myślenice 32-400 Myślenice, ul. Zdrojowa 9
58. LKS "SIEPRAWIANKA" Siepraw 32-447 Siepraw 134
59. KS Team Ranczo Pcim 32-432 Pcim 336
60. Myślenicki Klub Jeździecki Hucuł 32-400 Myślenice ul. Zdrojowa 8a
61. LKS „Sokół” Borzęta 32-400 Myślenice, Borzęta 304
62. Stowarzyszenie Cyklistów Myślenice 32-400 Myślenice, ul. Tetmajera 7

 


 

WYKAZ UCZNIOWSKICH KLUBÓW SPORTOWYCH Z TERENU POWIATU MYŚLENICKIEGO

Lp. Nazwa klubu Adres Klubu
1. UKS "Katana" 32-440 Sułkowice, Biertowice 42
2. PKS "Albert" 32-400 Myślenice, oś. 1000-lecia 34
3. UKS "Sokół" 32-400 Myślenice, ul. Sobieskiego 1
4. SKS "Osieczany" 32-400 Osieczany SP
5. PKS "Franciszek" 32-437 Skomielna Czarna 240
6. UKS "Victoria" 32-436 Tokarnia SP
7. UKS "Trójka" 32-400 Myślenice, ul. Pardyaka 26
8. UKS "Nedan" 32-432 Pcim SP
9. UKS "Medyk" 32-400 Myślenice, ul. Zdrojowa 18
10. UKS "Młode Wilki" 32-412 Glichów SP
11. UKS "Niedźwiadek" 32-412 Węglówka SP
12. UKS "Orliki" 32-412 Wiśniowa SP i Gimnazjum
13. UKS " Cyrhla" 32-435 Krzczonów SP
14. UKS "Jedynka" 32-436 Tokarnia SP
15. UKS "Żegleń" 34-714 Skomielna Biała SP
16. UKS "Unifam" 32-714 Skomielna Biała SP
17. UKS "Klub Tańca Towarzyskiego" 32-400 Myślenice, ul. Pardyaka 26 wykreślono z ewidencji dnia 28 stycznia 2009 r.
18. UKS "Andrusy" 32-412 Wiśniowa, Lipnik SP
19. UKS "Sokoły" 32-415 Raciechowice SP
20. UKS "Sparta" 32-412 Wiśniowa, Kobielnik SP
21. UKS "ZS Dobczyce" 32-410 Dobczyce, ul. Szkolna 20a
22. UKS "Lider" 32-412 Gruszów SP
23. UKS "Orły" 32-415 Raciechowice SP
24. UKS "Zespół" 32-400 Myślenice, ul. Żeromskiego 17 - wykreślono z ewidencji dnia 08 listopada 2010
25. UKS "Olimp" 32-432 Lubień, Tenczyn SP
26. UKS "Olimpijczyk" 32-432 Lubień, Tenczyn SP
27. UKS "Świstaki" 32-415 Raciechowice, Czasław SP
28. UKS "Czarni" 32-437 Skomielna Czarna 267
29. UKS "Siepraw" 32 - 447 Siepraw Gimnazjum
30. UKS "Sokół" 32 - 436 Tokarnia, Gimnazjum
31. UKS "Plon" 32 - 442 Krzywaczka ZPO
32. UKS "Zarabie" 32 - 400 Myślenice, ul Zdrojowa 16
33. UKS "Orzeł Nowa Wieś" 32 - 410 Dobczyce, Nowa Wieś 41
34. UKS "Gim-Gol" 32 - 410 Dobczyce, ul. Parkowa 4
35. UKS "Sokoły" 32-413 Zegartowice, Krzesławice, Niepubliczne Gimnazjum nr 1
36. UKS "Płomień" SP i Gimnazjum w Brzączowicach 186
37. UKS "Kornatka" SP w Komnatce 105
38. UKS "Dobczyce" 32-410 Dobczyce, ul. Parkowa 4
39. UKS Fight Club Myślenice 32-400 Myślenice, ul. K. Wielkiego 53
40. UKS "Wilki" 32-415 Raciechowice, Zespół Szkół nr 4 w Krzesławicach
41. UKS "Konik" 32-432 Pcim 597
42. UKS "Elektron" 32-410 Dobczyce, ul. Szkolna 20a
43. UKS "Głogoczów" 32-444 Głogoczów 297