Portal Edukacyjny Powiatu Myślenickiego

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Imprezy sportowe

Imprezy sportowe

Drukuj PDF

Wykaz przedsięwzięć sportowych dofinansowanych z budżetu Powiatu w roku 2019

LP:

ZADANIE

Termin

Organizator

1

Piłkarska Kadra Czeka, wyjazdy reprezentacji LZS na zawody woj., turniej tenisowy im. A. Ruska, wakacje z piłką.

w roku

Powiatowe Zrzeszenie LZS

2

Halowe Turnieje Juniorów ,Trampkarzy młodszych, trampkarzy + „Z podwórka na stadion"

I - III

Podokręg Myślenice

3

Turniej Siatkówki -  samorządowy

V

GOKiS Pcim

4

Halowy Turniej piłki nożnej dla gimnazjalistów

II

ZS im A Średniawskiego

5

Powiatowa edycja Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego

IV

Wydział

6

XX Turniej Piłki Nożnej Szkół Średnich

X

Wydział

7

XVIII Turniej Halowy – samorządowy

II

Wydział

8

Turnieje w czasie wakacji, dwójki siatkarskie, tenis nauczycieli, cross letni na Suchą Polanę

II

MOS Myślenice

9

Turnieje  w czasie ferii zimowych –siatkówka, piłka halowa, cross zimowy na Mikołaja

ferie

MOS Myślenice

10

Olimpiada zimowa osób i niepełnosprawnych + tenis stołowy osób niepełnosprawnych - Małopolskie

ferie

MOS Myślenice

13

V Bieg „Sieprawska Piątka”

II

GOKiS Siepraw

14

MP Juniorów w sumo „Rusek” „Grochal” „Różankowski”

VII

KS „Dalin”

15

XII Turniej Koszykówki Drużyn Niezrzeszonych

III

Wydział

16

Festiwal Szachowy im. J. Dominika + Mistrzostwa Małopolski w łucznictwie + gimnastyka artystyczna + sztafeta Dobczyce - Wiśniowa

VII

GOKiS Dobczyce

17

Wojewódzkie Zawody Strzeleckie OHP

III

Hufiec Pracy 6-10 Myślenice

18

Turnieje Strzeleckie dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych +  zawody na XI Listopada

XI

ZP LOK

19

Bieg na orientację dla gimnazjalistów – „Sprawni jak żołnierze”

III,XI

ZSZiO Sułkowice

20

Turniej Koszykówki – Ferie Zima 2019 + konkurs tańca cheerleaders

ferie

ZSO Myślenice

21

Parafiada w Dziekanowicach

VI

OSP Dziekanowice

22

Powiatowy Turniej „Baw się razem z nami” klas I-III

IX

SP Jawornik

23

V Powiatowa Olimpiada Sportowa Klas I-III

IV

SP Brzączowice

24

Speed-ball – III Zawody Międzywojewódzkie

V

Stowarzyszenie Sportownia

25

Turniej Siatkówki Plażowej

VI

ZS Dobczyce

26

Ogólnopolski Zlot Samochodów Mini

VII

Mini Klub Polska Myślenice

27

Szachy mundurowe + turniej halowy drużyn młodzieżowych

V

PSP Myślenice

28

IX Festiwal Tenisa Stołowego

VI

Wydział

29

Zawody Pływackie i narciarskie o puchar Starosty

II i III

KS „DELFIN”

30

Memoriał Szachowy im. H. Głusia

V

LKS Dziecanovia

31

II Memoriał im. Z. Bobowskiego w tenisie stołowym

II

UKS Zarabie

34

Grand Prix Dobczyc + Grand Prix Powiatu w szachach

III

TKKF Dobczyce

35

Sułkowicka Jesień Szachowa

XI

SO Kultury

36

Turniej o Puchar Starosty

VII

LKS Jawor

37

Memoriał im. K. Bubuli

V

SP w Wiśniowej

38

Memoriał wędkarski im. A. Tondery

VI

PZW Koło Myślenice

39

Gimnazjada u Tytusa

II

ZSP MSG w Myślenicach

40

Festyn sportowy integracyjny

VI

GOKiS Tokarnia

41

Turniej Sportowy

VIII

Sołtys Tokarni

43

Nagrody Starosty w Dziedzinie Sportu

VI

Rada Powiatu +Zarząd