Portal Edukacyjny Powiatu Myślenickiego

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Aktualności Wydarzenia Znamy już zwycięzców zawodów matematycznych

Znamy już zwycięzców zawodów matematycznych

Drukuj PDF

Powiat od wielu lat wspiera zawody matematyczne, organizowane przez Zespół Szkół im. Andrzeja Średniawskiego w Myślenicach, które co roku cieszą się dużym zainteresowaniem wśród uczniów szkół ponadpodstawowych – powiedział podczas gali wręczenia nagród laureatom wicestarosta Andrzej Pułka.

 

Wśród tegorocznych zwycięzców w poszczególnych kategoriach znaleźli się: Twardosz Szymon z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Myślenicach, Irzyk Bartłomiej z Zespołu Szkół im. Andrzeja Średniawskiego w Myślenicach, Pulianovych Maksym z Zespołu Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Myślenicach, Kiszka Alicja z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Myślenicach, Biały Dawid z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Myślenicach, Wypartowicz Patryk z Zespołu Szkół im. Andrzeja Średniawskiego w Myślenicach, Hryniewicz Zbigniew oraz Buczek Ignacy z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Myślenicach.

Uczniowie, którzy minimum trzykrotnie zwyciężyli w poprzednich edycjach zawodów otrzymali z rąk Starosty Józefa Tomala Statuetki Super Laureata. Tegorocznymi super laureatami zostali: Patryk Wypartowicz, Maksym Pulianovych, Kaja Sala, Ignacy Buczek, Vitalii Derii i Albert Kozioł.

W XVII Powiatowych Zawodach Matematycznych udział wzięło 127 uczestników.

Organizatorem zawodów był ZS im. A. Średniawskiego w Myślenicach, fundatorem nagród Powiat Myślenicki.

Szczegółowe wyniki dostępne na stronie: https://www.sredniawski.pl/aktualnosci/wydarzenia/1582-laureaci-xvii-powiatowych-zawodow-matematycznych

 

Oprac. WPSiFE