Portal Edukacyjny Powiatu Myślenickiego

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Aktualności Wydarzenia V Powiatowy Konkurs Plastyczny "Folklor w duszy gra" - pocztówka na ludowo

V Powiatowy Konkurs Plastyczny "Folklor w duszy gra" - pocztówka na ludowo

Drukuj PDF

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach serdecznie zaprasza dzieci, młodzież oraz uczestników warsztatów terapii zajęciowej z powiatu myślenickiego do udziału w V Powiatowym Konkursie Plastycznym: „FOLKLOR W DUSZY GRA” – POCZTÓWKA NA LUDOWO.

Celem konkursu jest wzbudzanie zainteresowania polskim folklorem, tańcem, wzorami, motywami oraz strojami ludowymi poprzez ukazanie ich piękna za pośrednictwem sztuk plastycznych, uwrażliwienie na piękno folkloru i ukazanie jego różnorodności, rozwijanie kreatywności, ekspresji oraz wrażliwości artystycznej dzieci, młodzieży i uczestników warsztatów terapii zajęciowej.

Prace konkursowe, w formacie pocztówkowym A5 lub A6, wykonane techniką malarską, rysunkową, graficzną, wycinanki lub kolażu, opatrzone metryczką (metryczka i regulamin dostępne na stronie www.mgokis.dobczyce.pl), wraz z podpisanym oświadczeniem należy przesłać do 15 maja 2018 roku na adres: Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach ul. Szkolna 43 32-410 Dobczyce z dopiskiem: „FOLKLOR W DUSZY GRA”

Regulamin konkursu