Portal Edukacyjny Powiatu Myślenickiego

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Aktualności Wydarzenia
Wydarzenia

Spektakl komediowy: "Prywatna klinika" już w kwietniu w Dobczycach

Drukuj PDF

Teatr Plejada zaprasza na spektakl "Prywatna Klinika", który odbędzie się 6 kwietnia 2019 roku, o godz. 19:00 w auli widowiskowej Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach.

Więcej…
 

Koncert: Riedel Projekt

Drukuj PDF

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach serdecznie zaprasza na koncert "Riedel Projekt" poświęcony pamięci Ryszarda Riedla. Koncert odbędzie się 10 marca 2019 roku, o godzinie 18:00 w Regionalnym Centrum Oświatowo-Sportowym im Burmistrza Marcina Pawlaka w Dobczycach (ul. Szkolna 43).

Więcej…
 

Wystawa malarstwa Edwarda Dudy

Drukuj PDF

Edward Duda - "Wyczarowane z drewna"
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach serdecznie zaprasza na otwarcie wystawy malarstwa Edwarda Dudy, które odbędzie się 07.03.2019 roku, o godzinie 18:00 w Regionalnym Centrum Oświatowo-Sportowym im. Burmistrza Marcina Pawlaka w Dobczycach.

Więcej…
 

Spędź Dzień Kobiet z Ośrodkiem Kultury w Dobczycach

Drukuj PDF

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach zaprasza wszystkie kobiety w dniu ich Święta na wyjątkowy spektakl muzyczny pod tajemniczym tytułem "O Pani".

Więcej…
 

XVI Targi Edukacyjne Powiatu Myślenickiego

Drukuj PDF

 

XIII Olimpiada Zimowa Osób Niepełnosprawnych Województwa Małopolskiego

Drukuj PDF

Już po raz trzynasty Myślenice gościły uczestników Olimpiady Zimowej Osób Niepełnosprawnych Województwa Małopolskiego. 20 lutego 2019 roku, w Myślenicach, spotkali się uczniowie Ośrodków Szkolno Wychowawczych, harcerze, członkowie drużyn Nieprzetartego Szlaku Chorągwi Krakowskiej.

Więcej…
 


Strona 1 z 194