Portal Edukacyjny Powiatu Myślenickiego

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Aktualności Wydarzenia
Wydarzenia

Ferie 2019 z MOS

Drukuj PDF

 

Turniej Dwójek Siatkarskich

Drukuj PDF

   

Uczniowie z ZSOiZ w Lubniu na stażu w Grecji

Drukuj PDF

W terminie 05 – 30/11/2018 roku 26 uczniów z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Bohaterów Monte Cassino w Lubniu odbyło praktyki zawodowe w ramach projektu pt. „Praktyki zagraniczne  szansą na wzrost kompetencji i poprawę jakości edukacji zawodowej w regionie młodzieży kształcącej się w branży hotelarskiej i gastronomicznej” o nr 2018-1-PL01-KA102-049623, który jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, realizowany na zasadach programu Erasmus+, sektor Kształcenie i Szkolenia zawodowe, Akcja 1, Mobilność Edukacyjna, Konkurs 2018.
Więcej…
 

X Powiatowy Konkurs Historyczny

Drukuj PDF

12 grudnia br. w sali obrad Starostwa Powiatowego w Myślenicach Wicestarosta Myślenicki  Andrzej Pułka wręczył nagrody laureatom X Powiatowego Konkursu Historycznego „ 100 lat niepodległości – okoliczności odzyskania niepodległości oraz walka o granice i kształt ustrojowy do 1921 roku”. W spotkaniu wzięli również udział Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Lubniu Maria Szczepaniec, Członek Zarządu Powiatu Myślenickiego Rafał Kudas oraz Kierownik Wydziału Edukacji Kultury i Sportu w Starostwie Powiatowym w Myślenicach Jan Wójcik. W tegorocznej edycji konkursu uczestniczyło 23 uczniów z terenu powiatu myślenickiego.
Wyniki X Powiatowego Konkursu Historycznego „ 100 lat niepodległości – okoliczności odzyskania niepodległości oraz walka o granice i kształt ustrojowy do 1921 roku”:

I miejsce Mirek Grzegorz LO im. T. Kościuszki
II miejsce Nieckula Krystian LO im. T. Kościuszki
III miejsce Tomal Tobiasz ZS im. A. Średniawskiego

Więcej…
 

Maraton Pisania Listów w obronie praw człowieka 3-4 grudnia 2018 r.

Drukuj PDF

Zespół Szkół im. A. Średniawskiego w Myślenicach już po raz jedenasty zaprasza wszystkich chętnych do napisania chociaż jednego listu w obronie praw człowieka. Akcja ma charakter międzynarodowy i jest organizowana przez Amnesty International.

W dniach 3-4 grudnia 2018 r. w Myślenicach listy będzie można napisać w Zespole Szkół im. A. Średniawskiego oraz w Miejskiej Bibliotece Publicznej (4.12.2018) i w Bibliotece Pedagogicznej (3.12.2018), gdzie dyżur będzie pełniła młodzież ZS.

Bohaterkami tegorocznego Maratonu są kobiety, obrończynie praw człowieka w różnych krajach świata. Kobiety,  które określa jedno słowo: ODWAŻNE.

Więcej…
 


Strona 1 z 193