• Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Aktualności Sport XVIII Halowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn Samorządowych

XVIII Halowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn Samorządowych

Drukuj PDF

Podczas sobotniego turnieju zwycięska drużyna RMF MAXXX zdobyła Puchar Starosty Myślenickiego, pokonując w finale drużynę Starostwa Bełchatowskiego 6:1.

2 lutego, w hali sportowej w Myślenicach odbył się „XVIII Halowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn Samorządowych – o Puchar Starosty Myślenickiego Józefa Tomala”. Do zawodów zgłosiło się jedenaście drużyn, które w wyniku losowania zostały podzielone na cztery grupy.W poszczególnych grupach drużyny grały systemem „każdy z każdym”.I miejsce w turnieju oraz Puchar Starosty Myślenickiego zdobyła drużyna RMF MAXX. Miejsce II i Puchar Wicestarosty Myślenickiego - Starostwo Bełchatów, III lokatę i Puchar Dyrektora MOS Myślenice - Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie , IV miejsce - Małopolski Urząd Wojewódzki. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Daniel Bukalski grający w drużynie Uniwersytetu Ekonomicznego, tytuł „Króla strzelców” wywalczył Mateusz Bodziony reprezentant Małopolskiego Urzędu Wojewódzkego zdobywając 11 bramek, natomiast najlepszym bramkarzem okazał się Piotr Osiecki z drużyny RMF MAXXX.

W zawodach zorganizowanych i sfinansowanych przez Starostwo Powiatowe w Myślenicach przy współudziale Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Myślenicach wzięło udział ok. 120 zawodników i rozegrano 20 spotkań. Cztery pierwsze drużyny otrzymały puchary i dyplomy, a wyróżnieni zawodnicy statuetki i dyplomy indywidualne. Nagrody wręczyli Wicestarosta Myślenicki Andrzej Pułka oraz Dyrektor MOS Myślenice Piotr Magiera. Zawody sędziowali: Bartłomiej Bała, Krzysztof Cienkosz i Filip Magiera.