Portal Edukacyjny Powiatu Myślenickiego

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Aktualności Sport Zawody w pływaniu

Zawody w pływaniu

Drukuj PDF

Powiatowe Igrzyska Dzieci w pływaniu chłopców

Termin: 9.01.2018 r.

Miejsce: Kryta Pływalnia w Myślenicach

Uczestnicy: uczniowie szkół podstawowych powiatu myślenickiego

 

Wyniki:

M-ce

Seria/Tor

Nazwisko

Imię

Rocznik

Szkoła

Styl

Wynik

1

I/6

Kornacki

Antoni

2008

SP nr 3 Myślenice

dowolny

00:20,41

2

II/1

Dąbrowski

Mateusz

2008

SP Poręba

dowolny

00:23,71

3

I/2

Osten-Sacken

Jakub

2008

SP Jawornik

dowolny

00:24,36

4

II/2

Hodurek

Błażej

2009

SP DOBCZYCE

dowolny

00:24,43

5

I/1

Szlachetka

Maciej

2009

SP Jawornik

dowolny

00:25,98

6

II/3

Stasik

Dawid

2008

SP DOBCZYCE

dowolny

00:27,29

7

I/4

Sierociński

Adam

2009

SP nr 3 Myślenice

dowolny

00:29,64

8

I/5

Profic

Kacper

2009

SP nr 3 Myślenice

dowolny

00:30,69

9

II/4

Szydłowski

Franek

2008

SP2 Myślenice

dowolny

00:30,89

 

I/3

Pulchny

Bartosz

2009

SP nr 3 Myślenice

dowolny

dns









M-ce

Seria/Tor

Nazwisko

Imię

Rocznik

Szkoła

Styl

Wynik

1

IV/3

Madej

Józef

2010

SPBorzęta

grzbietowy

00:25,52

2

IV/5

Ptak

Dominik

2008

SP DOBCZYCE

grzbietowy

00:27,06

3

III/1

Wojtan

Jakub

2009

SP DOBCZYCE

grzbietowy

00:28,59

4

IV/4

Sala

Szymon

2008

SP Krzyszkowice

grzbietowy

00:30,06

5

IV/2

Leszczyński

Filip

2009

SP nr 3 Myślenice

grzbietowy

00:31,16

6

III/3

Suruło

Eryk

2009

SPBorzęta

grzbietowy

00:39,51

 

III/2

Hudaszek

Antoni

2009

SPJawornik

grzbietowy

dns

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

M-ce

Seria/Tor

Nazwisko

Imię

Rocznik

Szkoła

Styl

Wynik

1

V/3

Szybowski

Grzegorz

2008

SP nr 3 Myślenice

klasyczny

00:23,02

2

V/5

Bicz

Jakub

2009

SP-2

klasyczny

00:33,68

3

V/2

Karolewski

Jakub

2009

SPJawornik

klasyczny

00:37,99

 

V/4

Nosal

Filip

2009

SP Poręba

klasyczny

dns











Sztafety chłopców













M-ce

Seria/Tor

Szkoła

Wynik


2

I/2

SP3 Myślenice

04:01,76





3

I/1

SP Dobczyce 1

04:16,76





1

I/3

SP2 Myślenice

04:54,28





 

 

M-ce

Seria/Tor

Nazwisko

Imię

Rocznik

Szkoła

Styl

Wynik

1

I/1

Warchoł

Sebastian

2005

SP GŁOGOCZÓW

dowolny

00:34,26

2

II/6

Cichoń

Arkadiusz

2005

SP nr 3 Myślenice

dowolny

00:40,43

3

III/5

Bogacz

Kacper

2006

SP3Stróża

dowolny

00:41,02

4

I/4

Zawierucha

Gabriel

2006

SP-2

dowolny

00:41,69

5

II/1

Leńczowski

Olaf

2005

SP DOBCZYCE

dowolny

00:42,44

6

II/5

Brytan

Arkadiusz

2006

SP nr 3 Myślenice

dowolny

00:44,07

7

III/6

Kapusta

Piotr

2007

SP nr 3 Myślenice

dowolny

00:47,13

8

I/6

Nowak

Bartłomiej

2006

SP DOBCZYCE

dowolny

00:47,74

9

III/1

Ropicki

Dawid

2007

SP nr 3 Myślenice

dowolny

00:48,83

10

I/5

Bieniek

Jakub

2005

SP DOBCZYCE

dowolny

00:54,10

11

III/4

Przęczek

Artur

2007

S.P. Brzączowice

dowolny

00:55,37

12

I/3

Sala

Jakub

2007

SP-2

dowolny

00:56,52

13

III/3

Maniecki

Tomasz

2007

S.P. Brzączowice

dowolny

01:00,18

14

II/3

Jeż

Arkadiusz

2005

SP DOBCZYCE

dowolny

01:01,37

15

II/4

Stasik

Kamil

2005

SP DOBCZYCE

dowolny

01:08,49

 

II/2

Wójtowicz

Kamil

2006

SP DOBCZYCE

dowolny

dnf

 

I/2

Błachut

Jakub

2006

SP-2

dowolny

dns

 

III/2

Kęsek

Sebastian

2007

SP4

dowolny

dns









M-ce

Seria/Tor

Nazwisko

Imię

Rocznik

Szkoła

Styl

Wynik

1

IV/2

Podmokły

Jakub

2005

SP-2

grzbietowy

00:42,96

2

IV/3

Ryś

Aleksander

2005

SP nr 3 Myślenice

grzbietowy

00:44,85

3

IV/4

Urbański

Paweł

2006

SP nr 3 Myślenice

grzbietowy

00:49,08

4

V/5

Widła

Kacper

2006

SP DOBCZYCE

grzbietowy

00:51,82

5

IV/1

Leśniak

Piotr

2007

SP GŁOGOCZÓW

grzbietowy

00:55,47

6

V/4

Trzciński

Jakub

2005

SP DOBCZYCE

grzbietowy

00:56,22

7

V/3

Hebda

Marcin

2005

SP DOBCZYCE

grzbietowy

00:59,73

8

V/2

Lewandowski

Filip

2006

SP4

grzbietowy

00:59,93

















M-ce

Seria/Tor

Nazwisko

Imię

Rocznik

Szkoła

Styl

Wynik

1

VI/2

Miska

Antoni

2005

SP-2

klasyczny

00:44,00

2

VI/3

Nowacki

Adam

2006

SP-2

klasyczny

00:51,44

3

VI/1

Szydłowski

Antoni

2005

SP-2

klasyczny

00:55,71

 

VI/4

Mika

Damian

2007

SP-2

klasyczny

dns

 

VI/5

Pacelt

Filip

2007

SP4

klasyczny

dsq

 

 






 

























M-ce

Seria/Tor

Nazwisko

Imię

Rocznik

Szkoła

Styl

Wynik

1

VII/5

Proszek

Jan

2006

SP4

motylkowym

00:47,13

2

VII/4

Flacht

Bartłomiej

2005

SP nr 3 Myślenice

motylkowym

00:53,27

 


 

Powiatowe Igrzyska Dzieci w pływaniu dziewcząt

Termin: 9.01.2018r.

Miejsce: Kryta Pływalnia w Myślenicach

Uczestnicy: uczniowie szkół podstawowych powiatu myślenickiego

Wyniki:

 

M-ce

Seria/Tor

Nazwisko

Imię

Rocznik

Szkoła

Styl

Wynik

1

II/4

Niechajewicz

Martyna

2008

SPJawornik

dowolny

00:20,64

2

II/5

Materna

Maria

2008

SP3Stróża

dowolny

00:22,14

3

II/6

Ruman

Kornelia

2008

SP Krzyszkowice

dowolny

00:22,58

4

III/1

Rusin

Oliwia

2008

SP nr 3 Myślenice

dowolny

00:22,73

5

II/3

Nowak

Agnieszka

2008

SP nr 3 Myślenice

dowolny

00:30,56

6

III/2

Ciapa

Daria

2008

SP DOBCZYCE

dowolny

00:31,98

7

I/2

Mazur

Patrycja

2010

SPRaciechowice

dowolny

00:32,33

8

I/6

Korus

Zuzanna

2009

SPBorzęta

dowolny

00:33,29

9

I/3

Tylek

Lena

2010

SP nr 3 Myślenice

dowolny

00:33,56

10

I/4

Kochan

Nadia

2009

SP nr 3 Myślenice

dowolny

00:35,37

11

II/2

Flaga

Zuzanna

2009

SPBorzęta

dowolny

00:37,26

 

I/5

Mróz

Monika

2009

SP nr 3 Myślenice

dowolny

dns

 

 

 

 

 

 

 

 









M-ce

Seria/Tor

Nazwisko

Imię

Rocznik

Szkoła

Styl

Wynik

1

III/6

Kowal

Patrycja

2009

SP-2

grzbietowy

00:23,30

2

V/2

Śmietana

Weronika

2008

SPJawornik

grzbietowy

00:25,66

3

IV/5

Janicka

Karolina

2008

SP DOBCZYCE

grzbietowy

00:26,06

4

V/3

Olesek

Natalia

2008

SP DOBCZYCE

grzbietowy

00:26,41

5

V/4

Pulchna

Emila

2008

SP GŁOGOCZÓW

grzbietowy

00:27,74

6

V/5

Soja

Olga

2008

SP GŁOGOCZÓW

grzbietowy

00:28,17

7

IV/4

Nowak

Gabriela

2008

S.P. Brzączowice

grzbietowy

00:28,38

8

IV/2

Mosiężny

Oliwia

2008

SP DOBCZYCE

grzbietowy

00:29,40

9

IV/3

Lichoń

Sara

2008

SP DOBCZYCE

grzbietowy

00:29,90

10

III/4

Czepiel

Alicja

2009

SP nr 3 Myślenice

grzbietowy

00:32,06

11

III/5

Szpakiewicz

Natalia

2009

SP nr 3 Myślenice

grzbietowy

00:32,22



























Sztafety dziewcząt













M-ce

Seria/Tor

Szkoła

Wynik


1

I/3

SP2 Myślenice

04:02,54





2

I/2

SP3 Myślenice

04:11,57





3

I/1

SP Dobczyce 1

04:19,77





4

I/4

SP Dobczyce 2

06:06,96





 

 

 

M-ce

Seria/Tor

Nazwisko

Imię

Rocznik

Szkoła

Styl

Wynik

1

III/5

Madej

Justyna

2005

SPBorzęta

dowolny

00:34,05

2

III/6

CHRYC

ALEKSANDRA

2005

SP nr 3 Myślenice

dowolny

00:34,10

3

IV/6

Lichoń

Zuzia

2005

SP DOBCZYCE

dowolny

00:36,47

4

IV/5

Firek

Oliwia

2006

SP-2

dowolny

00:39,16

5

V/3

Karkosz

Amelia

2005

SP-2

dowolny

00:39,34

6

IV/2

Miszkiel

Lilianna

2006

SP-2

dowolny

00:41,24

7

IV/1

KOLAD

MARIA

2005

SP nr 3 Myślenice

dowolny

00:43,07

8

II/4

Jania

Kinga

2007

SP Poręba

dowolny

00:43,12

9

III/1

Ćwierz

Klaudia

2006

SPBorzęta

dowolny

00:43,94

10

II/6

Pieterwas

Kinga

2006

SP nr 3 Myślenice

dowolny

00:44,10

11

IV/3

Suruło

Aleksandra

2006

SP-2

dowolny

00:45,75

12

V/2

Światowska

Kamilia

2005

SP DOBCZYCE

dowolny

00:46,82

13

II/1

Kulanica

Blanka

2007

SP DOBCZYCE

dowolny

00:49,04

14

III/3

Nosal

Aleksandra

2005

SP Poręba

dowolny

00:49,30

15

II/3

Luberda

Natalia

2007

ZPO Krzczonów

dowolny

00:50,62

16

IV/4

Nowak

Amelia

2006

SP DOBCZYCE

dowolny

00:51,29

17

II/5

Stasik

Karolina

2006

SP DOBCZYCE

dowolny

00:51,57

18

V/1

Gracz

Paulina

2005

ZPO Krzczonów

dowolny

00:51,98

19

I/5

Pierzak

Julia

2007

SP4

dowolny

00:52,93

20

III/2

Kwatyra

Zuzanna

2006

SP Krzeczów

dowolny

00:56,74

21

V/4

Hujdus

Wiktoria

2007

SP2 Dobczyce

dowolny

00:59,72

22

II/2

Kaletka

Wiktoria

2007

SP2 Dobczyce

dowolny

01:00,19

23

I/4

Zając

Martyna

2007

ZPO Krzczonów

dowolny

01:00,24

24

I/1

Skóra

Julia

2007

SP2 Dobczyce

dowolny

01:01,03

25

I/3

Sadkiewicz

Julia

2007

SP2 Dobczyce

dowolny

01:01,16

26

I/6

Rogula

Patrycja

2007

SP2 Dobczyce

dowolny

01:01,82

27

V/5

Łukawska

Maja

2007

SP2 Dobczyce

dowolny

01:02,07

 

I/2

Malina

Zuzanna

2007

SP Poręba

dowolny

dns

 

III/4

Suder

Julia

2005

SP nr 3 Myślenice

dowolny

dns

















M-ce

Seria/Tor

Nazwisko

Imię

Rocznik

Szkoła

Styl

Wynik

1

VI/3

Pietrzak

Kinga

2006

SP3Stróża

Grzbietowy

00:42,56

2

VI/2

Cichy

Julia

2006

SP DOBCZYCE

Grzbietowy

00:44,44

3

VII/1

Paruch

Zuzanna

2005

SP-2

Grzbietowy

00:48,93

4

VII/4

Opiela

Julia

2005

SP DOBCZYCE

Grzbietowy

00:49,50

5

VII/3

Woźnica

Justyna

2005

SP nr 3 Myślenice

Grzbietowy

00:49,69

6

VII/2

Pachoń

Natalia

2005

SP-2

Grzbietowy

00:50,09

7

VI/1

Kosakowska

Anna

2007

SP4

Grzbietowy

00:56,40

8

VI/5

Weszka

Anna

2006

SPBorzęta

Grzbietowy

00:56,99

9

VI/4

Węglarz

Zuzanna

2006

SP DOBCZYCE

Grzbietowy

01:03,98

















M-ce

Seria/Tor

Nazwisko

Imię

Rocznik

Szkoła

Styl

Wynik

1

IX/6

Ostafin

Wiktoria

2005

SP-2

klasyczny

00:45,44

2

VIII/1

Stoch

Małgorzata

2007

SP2 Dobczyce

klasyczny

00:46,31

3

IX/1

Jeger

Maria

2005

SP nr 3 Myślenice

klasyczny

00:48,86

4

VIII/5

Materna

Barbara

2006

SP3Stróża

klasyczny

00:54,50

5

IX/3

Murzyn

Gabriela

2006

SP DOBCZYCE

klasyczny

00:55,82

6

IX/5

Spytek

Karina

2005

SP DOBCZYCE

klasyczny

00:57,36

7

IX/4

Błaszczyk

Ania

2005

SP DOBCZYCE

klasyczny

00:59,36

8

IX/2

Chodykin

Lea

2007

SP4

klasyczny

01:00,78

9

VIII/3

Chudaszek

Joanna

2006

SP3Stróża

klasyczny

01:02,93

10

VIII/2

Nowak

Aleksandra

2006

SP4

klasyczny

01:06,05

11

VIII/6

Tabor

Katarzyna

2005

SP3Stróża

klasyczny

01:09,41

12

VIII/4

Kuc

Wiktoria

2006

SP4

klasyczny

01:11,70


Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu chłopców

Termin: 9.01.2018r.

Miejsce: Kryta Pływalnia w Myślenicach

Uczestnicy: uczniowie szkół podstawowych powiatu myślenickiego

Wyniki:

 

 

M-ce

Seria/Tor

Nazwisko

Imię

Szkoła

Styl

Wynik

1

I/3

Cebula

Konrad

SP2 Myślenice

dowolny

00:29,59

2

I/2

Dziadkowiec

Patryk

SP2 Myślenice

dowolny

00:30,45

3

I/1

Szumiec

Adam

SP3

dowolny

00:32,01

4

III/4

Szczygieł

Szymon

ZPO Siepraw

dowolny

00:35,10

5

III/1

Wiekierak

Szymon

SP2 Dobczyce

dowolny

00:36,24

6

II/3

Płatek

Filip

SP2 Dobczyce

dowolny

00:37,10

6

II/5

Gniadek

Michał

SP2 Dobczyce

dowolny

00:37,10

7

I/6

Oprzędek

Igor

SP2 Myślenice

dowolny

00:37,15

8

II/2

Folwarski

Grzegorz

SPJawornik

dowolny

00:38,09

9

I/5

Ogrodny

Michał

SP2 Myślenice

dowolny

00:38,50

10

III/5

Zięba

Artur

ZPO Krzczonów

dowolny

00:38,64

11

II/6

Ciopała

Karol

SP2 Dobczyce

dowolny

00:39,01

12

II/1

Grześik

Mikołaj

SP2 Myślenice

dowolny

00:39,32

13

III/6

Żuk

Kacper

SP nr. 1 w Dobczycach

dowolny

00:39,43

14

II/4

Ładyga

Kamil

SP2 Dobczyce

dowolny

00:41,03

15

I/4

Eichler

Hubert

SP2 Myślenice

dowolny

00:43,91

16

III/3

Słowik

Jan

Szkoła Podstawowa nr 4

dowolny

00:45,03

 

III/2

Szymoniak

Patryk

SP2 Dobczyce

dowolny

dns















M-ce

Seria/Tor

Nazwisko

Imię

Szkoła

Styl

Wynik

1

IV/3

Piechota

Edgar

SP2 Myślenice

grzbietowy

00:31,61

2

V/2

Tykhonov

Daniel

Szkoła Podstawowa nr 4

grzbietowy

00:39,81

3

IV/2

Dobosz

Jakub

SP3

grzbietowy

00:42,17

4

IV/1

Litwa

Jakub

SP3

grzbietowy

00:42,85

5

IV/4

Kania

Filip

SP2 Dobczyce

grzbietowy

00:48,31

6

IV/6

Lichoń

Filip

SP2 Dobczyce

grzbietowy

00:49,39

7

IV/5

Ptak

Maciej

SP2 Dobczyce

grzbietowy

00:49,74

8

V/1

Ćwierz

Nikodem

SP2 Dobczyce

grzbietowy

00:51,62

 

V/3

Zagórski

Błażej

ZPO Siepraw

grzbietowy

dns















M-ce

Seria/Tor

Nazwisko

Imię

Szkoła

Styl

Wynik

1

VI/1

Kromka

Jacek

SP2 Myślenice

klasyczny

00:37,10

2

VI/6

Widła

Filip

SP2 Dobczyce

klasyczny

00:41,26

3

VI/2

Jamrozik

Maciej

SP2 Myślenice

klasyczny

00:42,02

4

VI/4

Dziadkowiec

Zygmunt

SP2 Myślenice

klasyczny

00:43,72

5

VI/3

Gościniak

Szymon

SP2 Myślenice

klasyczny

00:44,27

6

VI/5

Buława

Stanisław

SP2 Myślenice

klasyczny

00:45,31

7

V/5

Libucha

Mateusz

SP3

klasyczny

00:47,70

8

VII/2

Drabik

Bartłomiej

SP2 Dobczyce

klasyczny

00:51,03

9

V/6

Płoszaj

Filip

SP3

klasyczny

00:51,62

10

V/4

Sroka

Wiktor

SP3

klasyczny

00:53,80

11

VII/5

Kot

Bartłomiej

Szkoła Podstawowa nr 4

klasyczny

00:56,90

12

VII/3

Bednarek

Rafał

SP2 Dobczyce

klasyczny

00:57,72

13

VII/4

Wójcik

Kacper

Szkoła Podstawowa nr 4

klasyczny

01:00,27

14

VII/6

Folwarski

Grzegorz

SP Jawornik

klasyczny

dns

 

 

 

 

 

 

 

M-ce

Seria/Tor

Nazwisko

Imię

Szkoła

Styl

Wynik

1

VII/4

Jamka

Eric

SP2 Dobczyce

motylkowy

00:36,31

2

VII/3

Maślak

Kacper

SP3

motylkowy

01:00,91

3

VII/2

Ryś

Sebastian

SP3

motylkowy

01:04,02
























Sztafety chłopców











M-ce

Szkoła

Wynik




1

 

SP2 Myślenice

03:17,17




2

 

SP Dobczyce

03:40,04




3

 

SP3 Myślenice

04:01,28




 


Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu dziewcząt

Termin: 9.01.2018r.

Miejsce: Kryta Pływalnia w Myślenicach

Uczestnicy: uczniowie szkół podstawowych powiatu myślenickiego

Wyniki:

 

 

 

M-ce

Seria/Tor

Nazwisko

Imię

Szkoła

Styl

Wynik

1

II/5

Madej

Faustyna

SP3

dowolny

00:30,82

2

I/3

Łokcik

Gabriela

SP2 Myślenice

dowolny

00:37,02

3

III/3

Janas

Dominika

SP3

dowolny

00:38,37

4

I/5

Sierocińska

Aleksandra

SP2 Myślenice

dowolny

00:38,74

5

III/6

Wójcik

Sandra

ZPO Siepraw

dowolny

00:39,73

6

II/1

Zięba

Alicja

ZPO Krzczonów

dowolny

00:41,02

7

III/4

Krupa

Aleksandra

SP3

dowolny

00:41,03

8

III/2

Górka

Julia

SP3

dowolny

00:41,72

9

II/3

Zięba

Adrianna

ZPO Krzczonów

dowolny

00:42,03

10

III/5

Kubowicz

Julia

ZPO Siepraw

dowolny

00:45,16

11

I/6

Muniak

Faustyna

ZPO Krzczonów

dowolny

00:53,09

12

II/4

Wójcik

Anna

SP Krzeczów

dowolny

01:01,19

 

I/1

Kosiba

Kinga

SP2 Myślenice

dowolny

dns

 

I/2

Majewska

Maria

SP2 Myślenice

dowolny

dns

 

I/4

Pietrzyk

Justyna

SP2 Myślenice

dowolny

dns

 

II/2

Śmietana

Urszula

ZPO Krzczonów

dowolny

dns

 

II/6

Kiszka

Julia

SP3

dowolny

dns

 

III/1

Gruchacz

Klaudia

SP3

dowolny

dns








M-ce

Seria/Tor

Nazwisko

Imię

Szkoła

Styl

Wynik

1

IV/1

Szuba-Łata

Daria

SP2 Myślenice

grzbietowy

00:38,88

2

IV/3

Szostak

Jagoda

SP2 Myślenice

grzbietowy

00:39,82

3

IV/4

Biela

Jagoda

SP2 Myślenice

grzbietowy

00:45,50

4

IV/5

Ingarden

Karolina

SP2 Myślenice

grzbietowy

00:47,39

5

V/6

Węgrzyn

Julia

SP2 Dobczyce

grzbietowy

00:48,38

6

V/2

Gunia

Julianna

SP2 Dobczyce

grzbietowy

00:49,71

7

V/1

Starmach

Wiktoria

SP2 Dobczyce

grzbietowy

00:54,93

8

V/4

Kursa

Amelia

SP2 Dobczyce

grzbietowy

00:56,08

9

V/3

Piwowarczyk

Julia

SP2 Dobczyce

grzbietowy

00:58,69

10

IV/6

Rozwadowska

Paulina

SP2 Dobczyce

grzbietowy

01:00,08

11

V/5

Repelewicz

Justyna

SP2 Dobczyce

grzbietowy

01:00,59

12

VI/2

Murzyn

Wiktoria

SP3

grzbietowy

01:00,61

 

IV/2

Żyła

Julia

SP2 Myślenice

grzbietowy

dns

 

VI/1

Strzelec

Wiktoria

SP3

grzbietowy

dns








M-ce

Seria/Tor

Nazwisko

Imię

Szkoła

Styl

Wynik

1

VI/4

Biela

Inga

SP2 Myślenice

klasyczny

00:39,24

2

VII/1

Wójtowicz

Aleksandra

SP2 Dobczyce

klasyczny

00:41,60

3

VI/6

Kaszluga

Natalia

SP2 Dobczyce

klasyczny

00:48,33

4

VII/3

Obajtek

Aleksandra

SP3

klasyczny

00:48,51

5

VII/4

Sak

Dominika

SP3

klasyczny

00:48,97

6

VII/5

Chanowska

Daria

SP3

klasyczny

00:51,75

7

VII/2

Łobocka

Julia

SP nr 4

klasyczny

00:54,97

 

VI/3

Miska

Emilia

SP2 Myślenice

klasyczny

dns

 

VI/5

Płatek

Wiktoria

SP2 Myślenice

klasyczny

dns

 

VII/6

Walczykiewicz

Klaudia

SP3

klasyczny

dns















M-ce

Seria/Tor

Nazwisko

Imię

Szkoła

Styl

Wynik

1

VIII/2

Kopp

Oliwia

SP2 Myślenice

motylkowy

00:32,80

2

VIII/3

Starzak

Weronika

SP3

motylkowy

00:42,89

3

VIII/4

Matoga

Patrycja

SP3

motylkowy

00:45,26

 

VIII/5

Pindelska

Kamila

ZPO Siepraw

motylkowy

dns
























Sztafety dziewcząt











M-ce

Szkoła

Wynik




1

 

SP2 Myślenice

03:26,52




2

 

SP3 Myślenice

03:47,32




3

 

SP Dobczyce

04:01,28