Portal Edukacyjny Powiatu Myślenickiego

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Aktualności Sport VIII Turniej Dwójek Siatkarskich o Puchar Starosty Myślenickiego

VIII Turniej Dwójek Siatkarskich o Puchar Starosty Myślenickiego

Drukuj PDF

28 grudnia w ZSTE w Myślenicach odbył się VIII Turniej Dwójek Siatkarskich o Puchar Starosty Myślenickiego Józefa Tomala. W turnieju brało 36 zawodników. Najlepsze pary dekorował wicestarosta myślenicki Tomasz Suś oraz Dyrektor ZSTE w Myślenicach.

Termin: 28.12.2017r.

Miejsce: ZSTE  w Myślenicach

Uczestnicy:  uczniowie szkół powiatu myślenickiego

Wyniki:

Grupa A

 

1

2

3

4

5

6

PKT

Iszczuk Miłosz

Kuropatwińska Ewa

 

X

 

4:9

 

16:10

 

6:15

 

13:5

 

7:6

 

6

Kochan Asia

Górka Bartek

9:4

 

X

17:5

9:14

19:3

12:6

8

Żerowska Aneta

Kozak Konrad

10:16

5:17

 

X

4:17

16:13

5:13

2

Dybeł Piotr

Drewienkiewicz Ola

15:6

14:9

17:4

 

X

19:7

13:6

10

Głąb Alan

Rokosz Gabi

5:13

3:19

13:16

7:19

 

X

3:13

0

Budzoń Klaudia

Klęp Łukasz

6:7

6:12

13:5

6:13

13:3

 

X

4

Grupa B

 

1

2

3

4

5

6

PKT

Iszczuk Kajetan

Iszczuk Zuza

 

X

 

18:1

 

15:8

 

14:9

 

15:5

 

13:8

 

10

Kościelniak Dominika

Luberda Marek

1:18

 

X

6:16

4:20

7:10

10:13

0

Szafraniec Dominika

Gracz Kamil

8:15

16:6

 

X

14:10

13:7

10:8

8

Mosurska Julia

Niemiec Karol

9:14

20:4

10:14

 

X

14:8

8:9

4

Kozak Kamila

Luberda Max

5:15

10:7

7:13

8:14

 

X

6:16

2

Budzoń Martyna

Sawicki Mateusz

8:13

13:10

8:10

9:8

16:6

 

X

6

GR C

 

1

2

3

4

5

PKT

Hajdas Wiktor

Muniak Magda

 

X

 

2:15

 

6:16

 

7:7

 

7:14

 

1

Tupta Maciej

Kosakowska Gosia

15:2

 

X

10:11

15:4

15:6

6

Kędziora Daria

Skiba Maciej

16:6

11:10

 

X

16:4

17:8

8

Ulman Paweł

Łętocha Natalia

7:7

4:15

4:16

 

X

7:14

1

Kromka Jacek

Poznański Kamil

14:7

6:15

8:17

14:7

 

X

4

Miejsca od I – III

 

1

2

3

PKT

Dybeł Piotr

Drewienkiewicz Ola

 

X

 

22:20

 

28:19

 

4

Iszczuk Kajetan

Iszczuk Zuza

20:22

 

X

20:19

2

Kędziora Daria

Skiba Maciej

19:28

19:20

 

X

0

Miejsce od IV – VI

 

1

2

3

PKT

Kochan Asia

Górka Bartek

 

X

 

20:18

 

23:17

 

4

Szafraniec Dominika

Gracz Kamil

18:20

 

X

14:22

0

Tupta Maciej

Kosakowska Gosia

17:23

22:14

 

X

2

Miejsca od VII – IX

 

1

2

3

PKT

Iszczuk Miłosz

Kuropatwińska Ewa

 

X

 

26:21

 

18:15

 

4

Budzoń Martyna

Sawicki Mateusz

21:26

 

X

15:22

0

Kromka Jacek

Poznański Kamil

15:18

22:15

 

X

2

 

Klasyfikacja końcowa:

  1. Aleksandra Drewienkiewicz, Dybeł Piotr
  2. Zuzanna Iszczuk, Miłosz Iszczuk
  3. Kędziora Daria, Skiba Maciej
  4. Kochan Asia, Górka Bartłomiej
  5. Tupta Maciej, Kosakowska Gosia
  6. Szafraniec Dominika, Gracz Kamil
  7. Iszczuk Miłosz, Kuropatwińska Ewa
  8. Kromka Jacek, Poznański Kamil
  9. Budzoń Matylda, Sawicki Mateusz

W zawodach brało udział 36 zawodników, wszyscy otrzymali  drobne upominki, a najlepsze drużyny puchary.