Portal Edukacyjny Powiatu Myślenickiego

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Aktualności Sport Powiatowe Igrzyska Młodzieży w piłce siatkowej dziewcząt

Powiatowe Igrzyska Młodzieży w piłce siatkowej dziewcząt

Drukuj PDF

Powiatowe Igrzyska Młodzieży w piłce siatkowej dziewcząt

Termin: 7.11.2017r.

Miejsce: Szkoła Podstawowa w Tokarni

Uczestnicy: uczniowie szkół podstawowych powiatu myślenickiego

 

  1. Szkoła Podstawowa w Sieprawiu
  2. Szkoła Podstawowa w Krzczonowie
  3. Szkoła Podstawowa w Raciechowicach
  4. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Stróży
  5. Szkoła Podstawowa Nr 3 w Myślenicach
  6. Szkoła Podstawowa w Lubniu
  7. Szkoła Podstawowa Nr 2 w Dobczycach

Sędzia główny zawodów: Stanisław Kudas

Wyniki: Grupa A

NAZWA DRUŻYNY   Nr.

A 1

A 2

A 3

 

A4

PUNKT

DUŻE

 

LOK

Szkoła Podstawowa w Raciechowicach

A 1

X

2:1

0:2

2:0

5

II

Szkoła Podstawowa w Krzczonowie

A 2

1:2

X

0:2

2:0

4

III

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Myślenicach

A 3

2:0

2:0

X

2:0

6

I

Szkoła Podstawowa w Lubniu

 

A4

0:2

0:2

0:2

X

3

IV

Grupa B

NAZWA DRUŻYNY   Nr.

B 1

B 2

B 3

PUNKT

DUŻE

 

LOK

Szkoła Podstawowa w Sieprawiu

B 1

X

0:2

2:0

3

II

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Stróży

B 2

2:0

X

2:0

4

I

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Dobczycach

B 3

0:2

0:2

X

2

III

Mecz o III miejsce:

Szkoła Podstawowa w Raciechowicach – Szkoła Podstawowa w Sieprawiu 2 : 0

Mecz o I miejsce :

Szkoła Podstawowa Nr 3 Myślenice  – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Stróży 2 : 0

Klasyfikacja końcowa:

  1. Szkoła Podstawowa Nr 3 w Myślenicach
  2. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Stróży
  3. Szkoła Podstawowa w Raciechowicach
  4. Szkoła Podstawowa w Sieprawiu

Skład zwycięskiej drużyny Szkoła Podstawowa Nr 3 w Myślenicach:

  1. Bagińska Natalia
  2. Leśniak Małgorzata
  3. Ropicka Aleksandra
  4. Strzelec Wiktoria
  5. Szlachetka Joanna
  6. Twardowicz Paulina
  7. Wołek Aleksandra

Trener: Grzegorz Kurowski

Awans do zawodów rejonowych wywalczyła Szkoła Podstawowa Nr 3 w Myślenicach. W zawodach brało udział 84 zawodniczek z siedmiu szkół podstawowych powiatu myślenickiego. Zawody sędziowali: Stanisław Kudas, Edwara Bryliński,  Piotr Magiera.