Portal Edukacyjny Powiatu Myślenickiego

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Aktualności

Interaktywny Wawel Truck w Dobczycach. Zapraszamy!

Drukuj PDF

Już w najbliższą niedzielę - 14 lipca w Dobczycach przy ul. Podgórskiej na wszystkich odwiedzających czeka moc słodyczy, gier, zabaw, interaktywnych aplikacji i… dużo, dużo więcej! Marka Wawel przygotowała dla swoich fanów wyjątkową atrakcję – pierwszą tego typu interaktywną ciężarówkę, która jeździ po całej Polsce. Wszystkim eventom z Wawel Truckiem towarzyszyć będzie moc atrakcji, niezapomniana zabawa i oczywiście słodycze dla każdego! Zapraszamy do Dobczyc w najbliższą niedzielę w godzinach 15-22!

Magiczny, mobilny świat marki Wawel zaprasza do Dobczyc

Wawel Truck to nie tylko mobilna strefa słodkości, ale przede wszystkim miejsce pełne interaktywnych gier i aplikacji, które zapraszają do magicznego świata marki. Wszystkie atrakcje będzie można odkryć już w najbliższą niedzielę 14 lipca przy ul. Podgórskiej w Dobczycach. Przyjdź i sprawdź, jakie atrakcje, oprócz słodyczy, czekają w środku i w strefie zabaw przed ciężarówką!

Więcej…
 

Ruch, rowery i rodzina: sportowa impreza dla wszystkich

Drukuj PDF

Na rowerze, z rodziną i w malowniczej scenerii – tak właśnie zapowiada się Rodzinny Rajd Rowerowy w Dobczycach, który odbędzie się w najbliższą niedzielę. Na uczestników czeka nie tylko niezapomniana przejażdżka, ale darmowy posiłek regeneracyjny, gry i konkursy oraz nagrody.

Dobczycka impreza to doskonały pomysł dla dzieci i dorosłych na aktywne spędzenie pierwszej niedzieli lipca. Do przejechania będzie kilkanaście kilometrów, podczas których każdy nacieszy oczy pięknymi widokami. A po dojechaniu do mety, będzie można zregenerować się na gwarnym pikniku, którego program po brzegi wypełniony będzie atrakcjami. Małopolski Związek Kolarski, główny organizator Rajdu, zaprojektował aż cztery zróżnicowane warianty tras. Każdy z nich został pomyślany o innej grupie rowerzystów: początkujących, średnio zaawansowanych i tych, którzy regularnie trenują jazdę i nie boją się wyzwań w terenie. Do wyboru będą następujące dystanse:

Więcej…
 

Podsumowanie zagranicznego stażu w Grecji uczniów z ZSOiZ w Lubniu

Drukuj PDF

Kolejny raz uczniowie z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Bohaterów Monte Cassino w Lubniu odbyli staż zawodowy w Grecji. Tym razem na miesięczne praktyki wyjechało łącznie 52 uczniów, w dwóch turach mobilności: w listopadzie 2018 r. (26 uczniów) oraz kwietniu bieżącego roku (26 uczniów), każdej grupie towarzyszyło po dwóch opiekunów ze szkoły.

Uczniowie z profilu technik hotelarstwa oraz technik żywienia i usług gastronomicznych odbyli praktyki zawodowe w ramach projektu pt. „Praktyki zagraniczne  szansą na wzrost kompetencji i poprawę jakości edukacji zawodowej w regionie młodzieży kształcącej się w branży hotelarskiej i gastronomicznej” o nr 2018-1-PL01-KA102-049623, który jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, realizowany na zasadach programu Erasmus+, sektor Kształcenie i Szkolenia zawodowe, Akcja 1, Mobilność Edukacyjna, Konkurs 2018.

Więcej…
 

Wakacyjny Turniej Siatkówki Plażowej

Drukuj PDF

Termin: 24.06.2019r

Organizatorzy: Starostwo Powiatowe, SMS Dalin Myślenice, , MOS Myślenice

Miejsce: Boisko do piłki plażowej w Myślenicach Zarabie

Sędzia Główny zawodów:   Magiera Piotr

Więcej…
 

Wakacyjny Turniej Piłki Siatkowej

Drukuj PDF

Termin: 26.06.2019r

Miejsce: Hala Sportowa przy ZS im. A. Średniawskiego

Sędzia Główny zawodów:   Bogusław Dziurdzia

Więcej…
 

Sułkowice - wolne miejsca w szkole

Drukuj PDF

 


Strona 1 z 306