Portal Edukacyjny Powiatu Myślenickiego

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Aktualności

Zaproszenie na warsztaty LGD MDiG

Drukuj PDF

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztacie refleksyjnym, którego celem będzie podsumowanie minionego roku pod względem wdrażania LSR 2014-2020 i działań LGD „Między Dalinem i Gościbią”. Podczas warsztatu, który zaplanowaliśmy na dzień 21 luty 2019 r. (czwartek) o godz. 14:00, w Biurze LGD w Myślenicach (ul. Słowackiego 28), podejmiemy dyskusję w oparciu o szereg pytań.

 

Więcej…
 

Szkoły Powiatu przygotowane na przyjęcie „podwójnego rocznika” uczniów

Drukuj PDF

Już od września br. szkoły ponadpodstawowe będą musiały się zmierzyć z przyjęciem tzw. podwójnego rocznika. W wyniku reformy edukacji do klas pierwszych szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2019/2020 zrekrutowani zostaną równocześnie absolwenci gimnazjów i szkół podstawowych. Jak wyglądają przygotowania do wdrożenia reformy w szkołach ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Myślenicki?

 

Więcej…
 

Piąty Turniej Par Brydżowych o Puchar Starosty

Drukuj PDF

Już po raz piaty miłośnicy gry w brydża spotkali się w Głogoczowie.

Więcej…
   

XVIII Halowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn Samorządowych

Drukuj PDF

Podczas sobotniego turnieju zwycięska drużyna RMF MAXXX zdobyła Puchar Starosty Myślenickiego, pokonując w finale drużynę Starostwa Bełchatowskiego 6:1.

Więcej…
 

XVIII Konkurs Szopek Tradycyjnych i Krakowskich

Drukuj PDF

20 stycznia br. w Starym Kościele w Sieprawiu odbył się osiemnasty finał Konkursu Szopek Tradycyjnych i Krakowskich pod Honorowym Patronatem Starosty Myślenickiego. Władze Powiatu podczas imprezy reprezentował Przewodniczący Rady Powiatu Myślenickiego Tadeusz Żaba. Szopki oceniano dwuetapowo, na poziomie gmin a następnie powiatu.
Więcej…
 


Strona 1 z 301